Svatby

Kolorka svatební

Mám malý obchůdek s výtvarnými potřebami a v něm dílnu, ve které tvořím z květin textilních, umělých, sušených a konzervovaných.....čelenky a vlasové doplňky, svatební doplňky, svatební kytice, mnoho dalších dekoračních předmětů. Vždy mi bavilo tvoření, ale v této oblasti jsem se našla a moc mi baví :-)
Vyrábím vždy dle přání zákazníka. Každý vyrobený kus je originál, ráda si poslechnu přání nevěsty (ženicha) a pustím se do práce.... snažím přistupovat individuálně ke každému vašemu přání a s láskou vše pro vás vyrobit.

Svatební kytice uvázaná z textilních, sušených a konzervovaných materiálů vám vydrží mnoho let a bude připomínat ten "váš den" a doplní krásně interiér vašeho domova.

Jak objednat?
Moji práci si můžete objednat formou objednávkového formuláře níže na stránce.
Můj email je kolorka78@email.cz nebo mobil 725 666 350, ale budu ráda, když mi vaše přání sepíšete do zprávy, napíšete vaši představu, množství a termín, kdy kytičky potřebujete.

Myslete prosím na objednávku včas, abych stihla vše objednat a vyrobit, ve svatební sezóně je toho potom hodně. Počítejte s dodáním cca 2-4 týdny.

Jak zasílám?
Osobní předání je možné v Rokycanech nebo Plzni. Zasílám zpravidla poštou, ale je možné se domluvit i na zásilkovně.

Moji práci si můžete prohlédnout také na Facebooku nebo na Fléru